Tuffcat – Boatbuster İle Saldırılara Karşı Korunma

Tuffcat – Boatbuster

TUFFCAT-10 ve BoatBuster® güvenlik bariyerleri, tatlı ve tuzlu suda kullanılabilmektedir. Aynı hizmeti sağlayan benzer ürünler arasında metretül başına en düşük maliyetli sistemlerdir.

Tüm bu özellikler, liman ve kritik öneme sahip tesislerin düşman ve terörist saldırılarına karşı korunmasında, TUFFCAT-10 ve BoatBuster®’ı benzer ürünler karşısında rakipsiz kılmaktadır.

Liman ve kritik öneme sahip tesislerin düşman ve terörist saldırılarına karşı korunması için tasarlanan TUFFCAT-10 ve BoatBuster® platformları, yaygın kullanımları ile güvenilirlikleri defalarca kanıtlanmış birer yüzer güvenlik bariyeri olarak öne çıkmaktadır. Darbe gördüğünde bile batmayan tasarımları, kolay kurulumları, opsiyonel su altı ve su üstü güvenlik çitleri, elektronik teçhizat için platform opsiyonları ve tüm detay mühendisliği yapılmış geniş aksesuar seçenekleriyle TUFFCAT-10 ve BoatBuster® eksiksiz birer yüzer savunma hattı olarak tasarlanmıştır.

ABD’de gerçekleştirilen çarpışma testlerinde, 100 km/saat hızla giden sürat teknesi, müteakiben ikinci bir sürat teknesi aynı güvenlik bariyeri tarafından başarıyla tutularak etkisiz hale getirilmiştir.